Vedoucí & trenéři

Lucie Kluková

VEDOUCÍ TS NEON

V taneční skupině Neon působí již mnoho let, popravdě si přesně nepamatuje kolik. 🙂 Stará se o organizační záležitosti Neonu a vede nejmenší tanečníky kategorie MINI. Za svůj největší taneční úspěch považuje skutečnost, že po letech s Neonem od sebe rozezná jednotlivé street dance styly. 🙂

René Šebková

MATEŘSKÁ DOVOLENÁ :-)

Renča je dlouholetá a zkušená trenérka TS NEON. Práce s dětmi a mládeží ji naplňuje. Miluje sdílet s tanečníky vášeň k tanci, radost z pohybu a zábavu na trénincích či soutěžích. TS NEON nebere jen jako taneční skupinu, ale jako součást svého života a jako další rodinu.

Verunka Stejskalová

TRENÉRKA DVK

Tak tohle je Verča! Dětem se věnuje jak ve své práci jako učitelka, tak ve svém volném čase jako trenérka a choreografka v Neonu. Prošla si skoro všemi věkovými kategoriemi, ale nejvíc ji baví a naplňuje pracovat s mini a dětmi 🙂. Je hodně aktivní, bláznivá a rozhodně se s ní nebudete nudit 😉.

Pája Michalovičová

TRENÉRKA HVK

Celý život se motá Pája kolem tance, nejvíc jí zasáhla hiphopová kultura a proto se věnuje již 20 let jednomu elementu ze zmíněné kultury a tím je STREET DANCE. V Neonu se pohybuje už 15.sezonu. Dále také tvoří hudbu, miluje festivaly a clubove party, svou práci a svůj život. To je Pája ❤

Leuš Bílá

TRENÉRKA MINI

Lea, ačkoli v davu Neoňáckých dětí ji z hlediska velikosti lehce přehlédnete, je dalším členem trenérského týmu. Její tréninkovou skupinou jsou MINI, protože jedině tam je alespoň trochu poznat, že je trenérka. Součásti Neonu je již 10 let, z toho 5 let učí právě jeho nejmenší členy. Tanec miluje již od plenek a zároveň ji velice baví práce s dětmi, jelikož jí dělá radost, když ony mají radost. 🙂

Aduš Luxová

TRENÉRKA MINI, JVK

Áďa tancuje v Neonu už od 4 let, a proto ví jak skvěle pracovat s MINI KIDS a MINI BABY. Jako trenérka i JVK CHILLY je aktivní, kreativní, ohleduplná, ale i kamarádská.

Matěj Čáp

TRENÉR SVK

Matěj, jediný alfasamec z řady trenérů, je členem Neonu již 10 let, z nichž 3 roky zároveň trénuje. Jakožto jediná mužská síla si vzal na starost naše seniory, tedy chcete-li SVK. Tanec je jeho vášeň již od dětství a je rád, že může své dovednosti předávat dál.

Ellie Purkrábková

TRENÉRKA MINI, JVK

Ellen tancuje v taneční skupině Neon už 10 let, je velmi oblíbená a nikdy nezkazí žádnou srandu. Děti si ji rychle zamilují, protože je kamarádská a má dobré nápady. Studuje pedagogickou školu, takže ví, jak pracovat s kolektivem a dokáže vše vysvětlit zábavnou formou.

Majda Dvořáková

TRENÉRKA JVK

Majda je velmi nadaná tanečnice, však taky tancuje od svých 5 let. Jako trenérka JVK, které koluje rytmus v žilách, je velmi kreativní a přátelská. Prostě trenérka jak má být.

Kája Musilová

TRENÉRKA JVK

Tohle je Kája. V Neonu už je desátým rokem. Je to skvělá a nadaná tanečnice. Je milá, přátelská, aktivní a nápaditá. Ráda pracuje s dětmi i se staršími. Umí svoje zkušenosti předat zábavnou formou, takže se máte určitě na co těšit.

Klárka Plíhalová

TRENÉRKA DVK

Klárka se tanci věnuje už od mala. Součástí Neonu je již 13 let a získané zkušenosti nyní předává s úsměvem dál. Nejraději pracuje s dětmi, se kterými si i skvěle rozumí. Proto jsou její tréninky nejen plné tance, ale i zábavy.

Bára Novotná

TRENÉRKA JVK

Barča tancuje v Neonu 6 let. Je to skvělá tanečnice. Práce s dětmi ji baví, a proto taky studuje pedagogickou školu. Dobře si rozumí nejen s dětmi, ale i s juniory, protože je kamarádská, energická a má skvělé nápady.

Denča Faltusová

INSTRUKTORKA

Tohle je naše Denča! V Neonu tancuje 6 let. Zkušená trenérka ještě úplně není, ale hlavní je, že tanec miluje a děti také. Úsměv, nadšení, elán a trocha bláznoství k ní patří a mladí tanečníci & tanečnice se s ní rozhodně budou bavit! 🙂