
EMA 2026 organizační pokyny
02.06.2026
POZOR!!! LETOS ORGANIZACI EMY KOMPLIKUJE STAVBA NA ZAHRADĚ SVČ ANIMO! V PROSTORU VEDLE DIVADLA BUDOU JEZDIT NÁKLADNÍ AUTA S MATERIÁLEM, ZAHRADA NENÍ PŘÍSTUPNÁ. BOHUŽEL NENÍ MOŽNÉ STAVEBNÍ PRÁCE NA DOBU EMY ZASTAVIT Z HLEDISKA TERMÍNU DOKONČENÍ STAVBY. OPATŘENÍ - prosíme dodržet:
- sraz MINI nikoliv u divadla, ale před SVČ ANIMO
- šatny DVK nikoliv na zahradě ANIMA, ale nad divadlem vedle chodníku vlevo
- poučte prosím své děti, aby se v prostoru zadního vchodu do divadla a po celém parkovišti chovaly opatrně a dávaly pozor na nákladní auta - my to učiníme také. Ale raději říct to dětem dvakrát...
- při dopoledním představení NEPARKUJTE na bočním parkovišti divadla. Zaparkujte u ANIMA, u parku nebo na ulici před divadlem nebo u polikliniky. Večer tam parkovat můžete.
Představení
- ST 17.6. – dopoledne v 8.30 pro školy, večer v 18.00 pro veřejnost
- ČT 18.6. – dopoledne v 8.30 a 10.30 pro školy – MIMO MINI BABY (mají volno 😊)
- PÁ 19.6. – dopoledne v 8.30 pro školy, večer v 18.00 pro veřejnost
Sraz na představení
- dopolední představení – v 7.30 u Divišova divadla (boční vchod – FIDIKO), MINI u SVČ ANIMO (červená vilka nad divadlem), ukončení ST a PÁ v 9.45 hodin, ukončení ve ČT ve 12.00 hodin
- večerní představení – v 17.30 u divadla, ukončení po 20té hodině u divadla
Omluvenky ze školy
- děti a studenty omlouvají z vyučování (na dopolední představení) zákonní zástupci, nikoliv SVČ ANIMO
Šatny
- MINI – SVČ ANIMO – červená vilka nad divadlem. Sraz u SVČ ANIMO – viz výše!
- DVK – párty stan venku za divadlem
- JVK a HVK – velká šatna v divadle
- SVK a hosté – párty stany za divadlem
-----
Pokyny pro tanečníky do 11 let = MINI, DVK
MINI BABY:
- po dopoledním vystoupení ve ST a PÁ 9.45 vyzvednout u ANIMA (ve čtvrtek mají volno)
MINI KIDS a DVK:
- MINI KIDS co ještě navštěvují MŠ - po dopoledním vystoupení ve ST a PÁ v 9.45, ve ČT ve 12.00 vyzvednout u ANIMA
- MINI KIDS a DVK - žáci ze ZŠ Žamberk – mohou jít s trenéry po dopoledním představení ve ČT oběd ve ŠJ na Nám. G.Knopa (dětem ze ZŠ 28.října je potřeba přehlásit oběd do ŠJ na Knopově náměstí!). Poté odchod do ŠD, popř. domů
Dozor nad dětmi: trenéři TS Neon a pracovníci SVČ ANIMO
